LISTA GENERAŁÓW
Post Reply
User avatar
Schwarz
Posts: 3
Joined: Mon May 02, 2022 8:40 pm

LISTA GENERAŁÓW

Post by Schwarz »

Pozwolę sobie założyć standardowy wątek zbierający w jednym miejscu listę nas wszystkich dla ułatwienia wzajemnej komunikacji i "spiknięciu się" na rozgrywkę. Wpisując się piszmy proszę skąd jesteśmy (ew. gdzie bywamy), jakimi armiami gramy i na ile punktów / w jakim formacie. Posty, rzecz jasna, do aktualizacji.

Ja sam mieszkam pod Krakowem, a bywam dość często na Mazurach w Ostródzie. Choć kojarzę Chronopię z lat 90' to w tamtym czasie (niestety) nie miałem z nią nic wspólnego. Długo po jej zgonie trafiłem na uniwersum i spodobało mi się do tego stopnia, że gdy ruszył Kickstarter to zaklepałem sobie parę modeli tak więc jeżeli Uhrwerk nie zawali terminu to w szacowanym grudniu będę mógł wystawić:

Elfy ze startera na format hero skirmish
Krasnoludy ze startera na format hero skirmish
Pierworodnych na format patrol

Punktów na tą chwilę nie podaje bo sam nie wiem na ile będą aktualne te z udostępnionego dema.

Jeżeli ktoś z okolicy ma jakieś stare modele i był by skory do ich użyczenia żeby zagrać z żółtodziobem to jestem jak najbardziej chętny.

Pozdrowienia.
krzysztof_l
Posts: 1
Joined: Thu May 05, 2022 6:33 am

Re: LISTA GENERAŁÓW

Post by krzysztof_l »

No to ja dopisuję naszą ekipę z Goleniowa (pod Szczecinem) :).

Ogólnie jest nas 5 i chyba mamy tak właściwie wszystko co się da ze starych modeli w ilości dużej lub może nawet bardzo dużej. W starym formacie z reguły grywamy na 1000 - 1200 punktów, jak już pojawią się nowe zasady w pełnej krasie, to pewnie zaktualizujemy nasze standardowe rozgrywki - póki co, po ograniu dema wygląda na to, że zjedziemy z punktami w dół, ale to czas pokaże :).
Post Reply